Eclipse Yakıt Tretmanları

 • Millers Oils Eclipse

  Eclipse, yalnızca yakıt verimliliğini artırmayan ancak aynı zamanda emisyonları azaltan ve enjektörleri temizleyen devrim niteliğindeki yeni bir yakıt katkısıdır. Özellikler Euro IV ve Euro V emisyon uyumlu araçlar olmak üzere tüm dizel motorları ile maliyet-etkin performans sunar. Euro III ve daha eski araçlar ve mobil tesisler için de uyumludur.
 • Millers Oils Eclipse Powercide Plus

  Artırılmış yakıt verimliliği, daha düşük emisyon ve daha temiz enjektörler için gelişmiş setan ve temizleyici katkıları ile bakteri ve mantar kontaminasyonunun önlenmesi için etkili bir tretmanı birleştiren uzman dizel yakıt tretmanıdır. Bakteri ve mantar montaminasyonunu yok etmekiçin ilk olarak Eclipse Shock Dose’u ardından da kontaminasyona karşı sürekli koruma için Eclipse Powercide Plus’ı kullanın.
 • Millers Oils Eclipse Shock Dose

  Bakteriyel ve mantara bağlı kontaminasyonun ortadan kaldırılmasına yardımcı olan oldukça etkili dizel yakıt tretmanı. Yakıt ve yakıt sisteminde kontaminasyonun zaten var olduğu ya da olma şüphesinin olduğu yerlerde kullanım içindir.
 • Millers Oils Zeroflo Two

  Zeroflo Two, soğuk akış karakteristiklerini geliştirmek ve düşük sıcaklıklarda ortaya çıkabilen vaks kristallerinin oluşumunu bastırmak için dizel yakıta eklenen bir katkıdır. Yakıt bazına göre vaks kristal dönüştürücülerine tepki bakımından yakıt değişkenlik gösterir. Kış dizel ve gaz yağı, -15°C’ye düşmelidir. Zeroflo Two’nun önerilen tretman oranında eklenmesi, bu durumu -5°C kadar artırır ve -20°C’ye çeker. Dizel yakıtta 1000’de 1 oranında kullanılmalıdır.