Dişli Yağları

 • Millers Oils EP Gear Oil 80w90 GL4

  Aşırı basınç (EP) performans katkılı yüksek kaliteli çözücü ile rafine edilmiş dişli yağı. Yüksek basınç yağlayıcı gerektiren ekipmanlarda kullanın. Araç arka dişlileri ve trans-aksları için idealdir. Hipoit yağlar ve endüstriyel güç transmisyon sistemleri gerektiren arka akslar için uygundur.
 • Millers Oils Hypoid 90 GL5

  Aşırı basınçlı yağlayıcılar gerektiren manüel transmisyonlarda ve hipoid akslarda kullanılan yüksek performans yağlayıcı. Kanıtlanmış üstün performans sorunsuz çalışma sunar, eşşiz yük taşıma kapasitesi sağlar.
 • Millers Oils Syntran FE 75w90

  API GL4/GL5 yağlayıcılar gerektiren (dişli kutusu ve akslar) ticari araç transmisyonlarında kullanmak için tamamen sentetik transmisyon yağıdır. Daha uzun kullanım ömrü, gelişmiş temizlik, düşük sıcaklıklarda çalışma (-40°C), daha kolay dişli değiştirme, gelişmiş yakıt ekonomisi için potansiyel, “sıcak” çalışan akslarda sıcaklık düşürme kabiliyeti sunar.
 • Millers Oils Syntran II 75w90

  API GL4/5 ya da API MT-1 gerektiren araç transmisyon sistemlerinin, ara dişlilerin ve dişli kutularının yağlanması için yarı sentetik transmisyon yağıdır. Özellikle de soğuk start-up koşullarında transmisyon bileşenlerinin hızlı yağlanmasını sağlar. Daha kolay dişli değiştirme. Tüm bileşenleri temiz tutmak için yüksek oksidasyon direnci sağlar.
 • Millers Oils Syntran LD 75w80

  Özellikle de API GL4 gerektiren uzun motor yağı değişimi için ZF manüel senkromeç transmisyonları ile donatılmış ticari araçlar ve otobüsler için tamamen sentetik transmisyon yağıdır. Düşük sıcaklıklarda (-40°C), çalışırken mükemmel performans ile uzun ömür ve gelişmiş temizlik sunar. Daha iyi yakıt ekonomisi için potansiyel ve gelişmiş dişli değişimi sunar.