Tygris Aerosolleri

 • Tygris 2 Tekerlekli Aplikatör

  Bu hafif çelik aplikatör, 750 ml Stripeline teneke kutularını alır ve kolay tetikleme aktivasyonu sayesinde, doğru çizgi ișaretleme için iyi bir çizgi tanımına sahip tutarlı bir boya dağılımı uygular.
 • Tygris 3H1 Gres Yağı (Sprey)

  PROTEAN 3H1H Gres Yağı (Sprey); uzun süreli bileșen ömrü için artırılmıș yıpranma önleyici performans sunan toksik olmayan, geniș sıcaklık aralığında etkili, çok amaçlı bir gres yağıdır. PROTEAN 3H1H Gres Yağı (Sprey), ișleme esnasında gıda ürünlerinin yüzeylere yapıșmasını önler ve gıda ile doğrudan temasın kaçınılmaz olduğu birçok uygulama için uydundur.
 • Tygris 3H1 Sıvı (Sprey)

  PROTEAN 3H1 Sıvı (Sprey), gıdayla doğrudan temasın kaçınılmaz olduğu gıda üretim ortamlarında kullanım için tasarlanmıș yüksek performanslı, çok amaçlı bir yağdır. PROTEAN 3H1 Sıvı (Sprey), ișleme esnasında gıda ürünlerinin yüzeylere yapıșmasını önler ve de metal yüzeyler, et kancaları ve bıçaklarda koruyucu bir paslanma önleyici tabaka olarak ișlev görür.
 • Tygris 4 Tekerlekli Aplikatör

  Bu aplikatörün sağlam yapısı, kolay tetikleme aktivasyonu ile Stripeline kullanarak açık bir çizgi tanımı ile sabit çizgi ișaretlemenin uygulanmasını kolaylaștırır.
 • Tygris Açık Dişli Yağlayıcı

  TYGRIS R216, açıkta kalan dișliler, tel halatlar ve diğer hareketli parçaları korumak ve yağlamak için formüle edilmiș bitüm takviyeli ağır iș tipi bir yağlayıcıdır. İstisnai nüfuz ve su dayanıklılık özellikleri sayesinde havayla temasın olduğu ve dayanıklılığın kullanım esnasında dağılmayı önlediği durumlarda kullanımı idealdir.
 • Tygris Ağır İş Tipi Çinko Kaplama Spreyi

  TYGRIS R239, korozyona karșı aktif metal koruma ve mükemmel bir astar kaplama sağlayan yüksek kaliteli bir çinko spreydir. Çinkonun kurban özellikleri, kaplamanın hasar görmesi durumunda oksidasyona karșı etkili bir savunmaya katkıda bulunur. Çinko Kaplama Spreyi, hem çıplak metal hem de önceden galvanize edilmiș yüzeylerde kullanılabilir ve akrilik veya selüloz boyalara (alkid olmayan) püskürtmek için uygundur. Akrilik, alkid, p/u alkid ve epoksi ile tekrar kaplanabilir.
 • Tygris Ağır İş Tipi Kalıp Ayırıcı

  TYGRIS IS10, daha zor plastik kalıpların ayrılması için kullanılan %15 silikon içeriğine sahip ağır hizmet tipi kalıp ayırıcıdır. Güvenli, renksiz ve lekesizdir, ișyerinde yağlayıcı olarak kullanılır ve 300°C’ye kadar ısısı sabittir.
 • Tygris Ağır İş Tipi Klorsuz Yapıştırıcı

  TYGRIS R260; tekstil, köpük, kauçuk, plastik, folyo, karton ve kâğıt gibi çoğu yüzeyi yapıștırmak için yeniden konumlandırılabilir, kullanımı kolay bir yapıștırıcıdır. Halı, altlık ve yer karolarını sabitlemek için kullanılabilir. Maksimum güvenlik için klorsuz üretilmiștir.
 • Tygris Ağır İş Tipi Yapıştırıcı

  TYGRIS R210; tekstil, köpük, kauçuk, plastik, folyo, karton ve kâğıt dâhil olmak üzere birçok yüzeyi yapıștırmak için kullanımı kolay bir yapıștırıcıdır. Halı, altlık ve yer karolarını sabitlemek için kullanılabilir. Maksimum güvenlik için klorsuz üretilmiștir.
 • Tygris Akü Ucu Koruyucu

  TYGRIS R204, akü uçlarını hava ve nemden yalıtma, akü ömrünü uzatma ve verimliliği artırma suretiyle akü uçlarını koruyan, kolay uygulanan bir ince film spreydir. Korrosif tortuların olușması önlenir ve kaplama, sızıntıların görülme sıklığını tespit etmek için bir pH göstergesi içerir.
 • Tygris Alüminyum Anti-Seize

  TYGRIS R233; otomotiv, endüstriyel, denizcilik ve inșaat uygulamaları gibi çeșitli alanlarda kullanılan kaydırıcı bileșen ve sabit ısılı yağın yüksek sıcaklıklı çok amaçlı bir birleșimidir ve ısıya maruz kalan bileșenlerin sıkıșma, delinme ve paslanmasını azaltmaya yardım eder. Daha sonraki demontajı kolaylaștırmak için dișli bileșenler, flanșlar, zincirler ve kilitlerde kullanılır.
 • Tygris Anti-Statik Köpük Temizleyici

  TYGRIS R245, toz birikiminin istenmediği ișyerleri ortamlarında kullanım için tasarlanmıș bir köpüklü temizleyicidir ve anti-statik özellikleri statik elektrik yükünü etkili bir șekilde dağıtır. Tüm suya dayanıklı ve gözeneksiz yüzeylerde kullanılabilir ve köpürme özelliği dikey yüzeylere tutunmayı kolaylaștırır.