• Tygris Anti-Statik Köpük Temizleyici

  TYGRIS R245, toz birikiminin istenmediği ișyerleri ortamlarında kullanım için tasarlanmıș bir köpüklü temizleyicidir ve anti-statik özellikleri statik elektrik yükünü etkili bir șekilde dağıtır. Tüm suya dayanıklı ve gözeneksiz yüzeylerde kullanılabilir ve köpürme özelliği dikey yüzeylere tutunmayı kolaylaștırır.
 • Tygris Anti-Statik Temizleyici

  TYGRIS R265; ofis ekipmanları, plastik, ekranlar ve statik elektrik birikiminin istenmediği birçok diğer yüzeyde kullanım için tasarlanan hafif iș tipi, su ve alkol bazlı bir temizleyicidir. Lekesiz bir görüntü yaratarak hem gözenekli hem geçirimsiz yüzeylerde ardında anti-statik bir etki bırakır.
 • Tygris Ayakkabı & Kask Dezenfektanı

  TYGRIS R247, özel formülasyona sahip bir ayakkabı ve kask dezenfektanıdır. Hızlı etki eder ve çabuk kurur. R247, hem antibakteriyel hem antifungal maddeler içerir ve birçok ayakkabı ve bașlıkla kullanım için uygundur.
 • Tygris Cam & Ayna Temizleyici

  TYGRIS R244; cam ve aynalar, plastik, paslanmaz çelik ve kromun iz bırakmadan temizlenmesini sağlayan özel formüllü, sulu ve alkol bazlı bir temizleyicidir. Nikotin, parmak izi, böcekler, ruj ve daha fazlasını temizlemek için yeterince güçlüdür ve araba valeleri, hastaneler, oteller, havalimanları, kuyumcular, pencere montajcıları ve temizlik yüklenicileri için idealdir.
 • Tygris Clean & Polish

  TYGRIS R246, temiz ve parlak bir yüzeyin istendiği durumlarda ahșap, plastik, sentetik ve metalik yüzeylere parlaklık vermek için vaksla zenginleștirilmiș bir formülasyona sahip su bazlı son derece etkili bir temizleyicidir.
 • Tygris Döşeme Köpük Temizleyici

  TYGRIS R257; döșemeler, halılar, kilimler ve diğer delikli dokumalar da dahil olmak üzere kumașlardan yağ ve kiri çıkarmak için olușturulan solvent içermeyen su bazlı bir temizleyicidir. Köpürme etkisi, nüfuzu ve spreyin düzgün dağılmasını sağlayarak dikey yüzeylerin temizlenmesini kolaylaștırır.
 • Tygris Electro Clean

  TYGRIS IS20; șalter, forklift elektrikli parçaları ve bakımdan hemen sonra ekipmanın kullanılacağı yerlerde elektrikli bileșenler için kullanılan çok hızlı kuruyan bir solvent temizleyicidir. Durulama veya yıkama gerektirmeden yağ ve kiri hızlı ve etkili bir șekilde giderilir.
 • Tygris Elektrikli Alet Temizleyici

  TYGRIS R235 Elektrikli Alet Temizleme Solventi, elektronik ve șalter endüstrilerinde kullanım için tasarlanmıș alkol bazlı bir temizleme solventidir ve birçok elektrikli aletin temizliği için uygundur. Birçok plastikle kullanımı güvenlidir ve elektrik kontakları, devreleri ve yazıcı kafalarını etkili bir șekilde temizler ve yağdan arındırır; kalıntı bırakmaz.
 • Tygris Elektrikli Alet Temizleyici

  TYGRIS F406, elektrikli bileșenlerin etkili șekilde temizlenmesi ve yağdan arındırılması için gıdalarda ve temiz ortamlarda kullanılan hızlı kuruyan bir solvent temizleyicidir. Kuruduğunda kalıntı bırakmaz ve böylelikle çözünen kirlerin temizlenmesi için ilave bir iș gerektirmeden etkili bir süreç sağlar.
 • Tygris Engineer’s Wipes

  Engineer’s Wipes; Gres, Yağ, Mürekkep ve Petrol gibi maddeleri Eller, Aletler, Makineler ve benzeri İç ve Dıș Yüzeylerden hızlı ve etkili bir șekilde temizlediği gibi Yapıștırıcı, Bitüm, Tutkallar, Birleștirici bileșikler, Macun, Boya, Poliüretanlar, Polyester Dolgu maddeleri, Sızdırmazlık Malzemeleri ve diğer birçok ıslak ve yarı sertleșmiș maddelerin temizlenmesinde de etkilidir.
 • Tygris Etiket Çıkarıcı

  TYGRIS F424; plastik, metal, kauçuk ve boyalı yüzeyler ile diğer geçirgen olmayan malzemeler de dahil olmak üzere birçok substrattan yapıșkan etiketlerin çıkartılması için kullanılan ve kalıntı veya iz bırakmayan solvent bazlı bir karıșımdır.
 • Tygris Fren ve Debriyaj Temizleyici

  TYGRIS R202, sırlama ve kontaminasyonun neden olduğu fren gıcırtısı ve debriyaj kaçmasının önlenmesine yardımcı olarak fren ve debriyajlardan yağ, gres, kir ve tozun giderilmesi için kullanılan güçlü bir temizleme sıvısıdır. Güçlü bir temizleme ajanı olarak diğer birçok yüzeyde de kullanılabilir.