• Tygris 3H1 Gres Yağı (Sprey)

  PROTEAN 3H1H Gres Yağı (Sprey); uzun süreli bileșen ömrü için artırılmıș yıpranma önleyici performans sunan toksik olmayan, geniș sıcaklık aralığında etkili, çok amaçlı bir gres yağıdır. PROTEAN 3H1H Gres Yağı (Sprey), ișleme esnasında gıda ürünlerinin yüzeylere yapıșmasını önler ve gıda ile doğrudan temasın kaçınılmaz olduğu birçok uygulama için uydundur.
 • Tygris 3H1 Sıvı (Sprey)

  PROTEAN 3H1 Sıvı (Sprey), gıdayla doğrudan temasın kaçınılmaz olduğu gıda üretim ortamlarında kullanım için tasarlanmıș yüksek performanslı, çok amaçlı bir yağdır. PROTEAN 3H1 Sıvı (Sprey), ișleme esnasında gıda ürünlerinin yüzeylere yapıșmasını önler ve de metal yüzeyler, et kancaları ve bıçaklarda koruyucu bir paslanma önleyici tabaka olarak ișlev görür.
 • Tygris Açık Dişli Yağlayıcı

  TYGRIS R216, açıkta kalan dișliler, tel halatlar ve diğer hareketli parçaları korumak ve yağlamak için formüle edilmiș bitüm takviyeli ağır iș tipi bir yağlayıcıdır. İstisnai nüfuz ve su dayanıklılık özellikleri sayesinde havayla temasın olduğu ve dayanıklılığın kullanım esnasında dağılmayı önlediği durumlarda kullanımı idealdir.
 • Tygris Ağır İş Tipi Kalıp Ayırıcı

  TYGRIS IS10, daha zor plastik kalıpların ayrılması için kullanılan %15 silikon içeriğine sahip ağır hizmet tipi kalıp ayırıcıdır. Güvenli, renksiz ve lekesizdir, ișyerinde yağlayıcı olarak kullanılır ve 300°C’ye kadar ısısı sabittir.
 • Tygris Ağır İş Tipi Klorsuz Yapıştırıcı

  TYGRIS R260; tekstil, köpük, kauçuk, plastik, folyo, karton ve kâğıt gibi çoğu yüzeyi yapıștırmak için yeniden konumlandırılabilir, kullanımı kolay bir yapıștırıcıdır. Halı, altlık ve yer karolarını sabitlemek için kullanılabilir. Maksimum güvenlik için klorsuz üretilmiștir.
 • Tygris Ağır İş Tipi Yapıştırıcı

  TYGRIS R210; tekstil, köpük, kauçuk, plastik, folyo, karton ve kâğıt dâhil olmak üzere birçok yüzeyi yapıștırmak için kullanımı kolay bir yapıștırıcıdır. Halı, altlık ve yer karolarını sabitlemek için kullanılabilir. Maksimum güvenlik için klorsuz üretilmiștir.
 • Tygris Alüminyum Anti-Seize

  TYGRIS R233; otomotiv, endüstriyel, denizcilik ve inșaat uygulamaları gibi çeșitli alanlarda kullanılan kaydırıcı bileșen ve sabit ısılı yağın yüksek sıcaklıklı çok amaçlı bir birleșimidir ve ısıya maruz kalan bileșenlerin sıkıșma, delinme ve paslanmasını azaltmaya yardım eder. Daha sonraki demontajı kolaylaștırmak için dișli bileșenler, flanșlar, zincirler ve kilitlerde kullanılır.
 • Tygris Bakır A-S İleri

  TYGRIS R234; ısı, pas, sıkıșma ve korozyona karșı mükemmel genel metal koruması sağlayan yüksek sıcaklıklı bir yağdır. Su ve asitlere direnci yüksektir ve așırı stres altında yanmaz. Ostenitli paslanmaz çelik gibi çeșitli malzemelerde dișli bileșenler, pimler ve supap kollarında kullanılır. Fren kaliperi ve balataların arkasında kullanılarak fren gıcırtısının azaltılmasına yardımcı olur.
 • Tygris Beyaz Gres Yağı

  TYGRIS F402; silindir, iğneli rulmanlar ve zincirlerin yağlanmasında kullanılan yıpranmayı önleyici katıklar içeren son derece etkili beyaz sprey gres yağıdır.
 • Tygris Çatlak Detektörü Developman Maddesi No.3

  TYGRIS IS93 – Kısım 3, metal dökümler ve demir ișleri vb.’nde her türlü kusuru iyileștirmek ve açıkça göstermek için kullanılan bir developman maddesidir. Beyaz, opak bir tozlu kaplama oluștururarak önceden Boya Penetranı ile ișlenen zeminde mükemmel bir kontrast yaratır. Zararsız test sisteminde üçüncü ve sonuncu kısım olarak kullanılır.
 • Tygris Çatlak Detektörü Kırmızı Boya No.2

  TYGRIS IS92 – Kısım 2; metal yüzeyler için 3 kısımlı zararsız çatlak tespit sisteminin ikinci kısmı olarak kullanılan, yüzey çatlakları ve bozukluklarına hızlı emilim için tasarlanan oldukça nüfuz edici, parlak kırmızı bir boya solüsyonudur.
 • Tygris Çatlak Detektörü Temizleyici No. 1

  TYGRIS IS91 – Kısım 1; 3 kısımlı zararsız çatlak tespit sisteminin bir parçası olarak kullanılan etkili, yavaș kuruyan bir solvent temizleyicidir. Yüzey filmlerini temizleyip gidererek test edilecek yüzeyi hazırlar.