Sprey Yağlar

 • Sentinel Belt-Dressing S

  Sentinel’in Belt Dressing “S”, kayışla çalışan ekipmana optimum güç aktarımı sağlarken, sert ölçekli, birikmeli veya hasarlı bir kayış oluşturmaz. Ayrıca, maksimum güç aktarımı sağlamak için yeterli yapışma”sağlarken, kayış ömrünü uzatır. V kayışlarında, yuvarlak ve düz lastik kayışlarda, kanvas bantlarda ve değişken hızlı tahrik bantlarında, taşıyıcı bantlarda ve diğer sürüş yüzeylerinde kullanılabilir.

 • Sentinel Citra-Solv S

  Sentinel Citra-Solv “S”, yüzeydeki kiri, yağı ve gresi kolayca çıkarabilecek ağır hizmet tipi bir temizleyici ve yağ çözücüdür. Citra-Solv “S” bileşenleri doğal, biyolojik olarak parçalanabilir, suda yıkanabilir, toksik içermez ve yakıcı değildir. FDA ve FEMA tarafından GRAS (genel olarak güvenli) olarak listelenmiştir, OSHA (29 CFR 1910.1200) tarafından tanımlandığı şekilde tehlikeli değildir ve California’nın Prop. 65 toksik madde listesinde yer almamaktadır. Bıçakları, testere bıçaklarını, aletleri, kesicileri, ekipmanları, masaları, boyalı yüzeyleri, taşıyıcıları ve diğer sert yüzeyleri temizlemek için kullanılır. Ürün işleme ve işleme dışı alanlarda kullanım için uygundur; ancak gıda ile doğrudan temasın oluşabileceği yerlerde kullanmayın.

 • Sentinel D-Moist S

  Sentinel D-Moist “S”, içten yanmalı motorlar, yüksek voltajlı kablolar, distribütörler, elektrik anahtarları, marşlar, motorlar, jeneratörler, alternatörler, röleler ve iletken olabilecek yüzeyler gibi neme duyarlı tüm ekipmanlarda kullanım için mükemmeldir. Deniz motorlarında ve ateşleme sistemlerinde kullanım için mükemmeldir. Paslanmayı durdurur, kalıplar, aletler, parçalar, montajlar ve yeni makine metallerinde kullanım için mükemmeldir. Asit dumanlarına ve tuz spreyine karşı direnç sağlar. Nemli flaş paslanmasına karşı iyi bir bariyer oluşturulur ve korozyon olmadan iki yıla kadar iç mekanda depolama sağlar. Kullanımı kolay, dişli bağlantı elemanlarına ve pimlere, manşonlara, menteşelere, baskı uçlarına ve diğer birçok uygulamaya nüfuz etmede çok etkili bir üründür.

 • Sentinel Electro-Solv S

  Electro-Solv “S”, elektrikli ve elektronik parçalar için ozon tabakasına zarar vermeyen temizleyici ve yağ çözücüdür. Stratosferik ozona zarar verdiği bilinen hiçbir CFC, HCFC, Metil Kloroform veya başka bir materyal içermez. Electro-Solv hızla nüfuz eder, hızlı buharlaşır, kalıntı bırakmaz, iletken değildir ve metaller ve plastiklerde kullanımı güvenlidir. Elektrikli ve elektronik parçaları, ekipmanı ve diğer hassas mekanizmaları temizlemek için özel olarak formüle edilmiştir. Electro-Solv, yağları, gresi, pisliği, akıyı ve diğer kirleticileri gidermek için çatlaklara ve yarıklara nüfuz eder.

 • Sentinel Moly-Dry Film S

  Sentinel Moly Dry Film “S”, yüzeyinde organik ve inorganik bağlayıcıların bir karışımı ile tutulan ince, hızlı kuru bir molibden disülfür kaplaması sağlar. Temiz metale uygulandığında, yüzeydeki tüm metal gözenekleri, çukur, çizikler ve diğer mikroskopik girintiler doldurulur. Yüzeyler yüklendikten sonra moly, oyuklarda sıkıştırılmış bir yapıya bürünür ve yükleme koşullarında sürtünmeyi büyük ölçüde azaltmaya yarar. Yağ, gres veya grafit içermez.

 • Sentinel Silicone S

  Sentinel Silicone “S”, gıda işleme tesislerinde yağlayıcı olarak kullanılmaya uygun bir üründür. Bir dimetilpolisiloksan sıvısı olan silikon içeriği, %100 uçucu bir malzeme halinde formüle edilmiştir. Bu formülasyon, tesadüfi gıda temasının olabileceği gıda işleme ekipmanı ile tesadüfen temas halinde 10ppm’den daha fazla silikonun bulunmadığı FDA düzenlemelerini (21 CFR 178.3570) karşılayan silikon kullanılarak hazırlanmıştır. Yiyeceklerin ve diğer malzemelerin yüksek hızlı işleme ekipmanlarına yapışmasını önlemek için mükemmel bir yağlayıcı olarak kullanılır. Temizliği kolaylaştırır ve kağıt ve plastiğin yapışmasını, yırtılmasını ve sıkışmasını önler. Taşıma bantlarını, ahşap, plastik, kauçuğu yağlamak için mükemmel bir üründür.

 • Sentinel SL-M2 S

  SL-M2 “S”, aşınma önleyici ve aşırı basınç özelliklerinde optimum olanı elde etmek için molibden disülfid ile formüle edilmiş yeni bir sentetik maddedir. Ph’da pratik olarak nötrdür ve son derece suya dayanıklıdır. Bu nedenle, sudan (sıcak veya soğuk), buhardan veya çoğu asit veya tuzdan etkilenmez. Metal yüzeylerdeki bu film metal temasına karşı direnç gösterir ve aşınmayı azaltır. SL-M2 “S”, mükemmel mekanik kararlılığı nedeniyle hidrodinamik yağlama koşullarında daha iyi performans göstermektedir. Ek olarak, yüksek damlama noktası Sentinel SL-M2 “S”i çok daha üstün çok amaçlı bir gres yapar.

 • Sentinel SL-OG S

  Sentinel SL-OG “S” genel amaçlı açık dişli yağlama için tasarlanmış benzersiz bir sentetik metalik bileşiktir. Yüksek RPM’lerde bile sarkmasını engelleyen yapışkan içeriği yüksektir. Özellikle, hareketli parçaların aşırı basınçlarına dayanarak, açıkta kalan dişlilerde kalacak şekilde formüle edilmiştir. SL-OG “S”, -40 °C ila 232 °C (-40 °F ila 450 °F) termal aralığa ve 150.000 PSI’dan fazla EP derecesine sahiptir. Sentinel SL-OG “S” sentetik taşıyıcısına yerleştirilmiş metalik parçacıklara sahiptir ve daha fazla kaplama hareketi sağlar. Ekipman çalışırken bile uygulanabilir.

 • Sentinel SL-WR S

  Sentinel SL-WR “S” Beyaz Gres, su buharı, çoğu asit veya tuz varlığında (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) yağlamanın her aşaması için olağanüstü bir gresdir. Yüksek sıcaklıklara maruz kaldıklarında bozulma veya emülsiyonlaşma olmaz. SL WR “S” Beyaz Gres, FDA ve USDA tarafından kabul edilebilir ve gıda işleme ve gıda ürünlerinde kullanım için kabul edilebilir malzemelerle formüle edilmiştir. Gıda tesislerinde kullanılan temizlik kimyasalları bile yağlama özelliklerine çok az etki eder. Kamlar, yataklar ve her türlü mekanik ekipman için kullanabilirsiniz.

 • Sentinel SPO S

  SPO “S”, en paslanmış, paslanmış ve “donmuş” parçalara bir fitilleme hareketi ile nüfuz etme kabiliyetine sahip bir üründür. Parçayı donmuş olan aşınmayı veya malzemeyi yumuşatabilen düşük kaynama noktalı çözücüler içerir. SPO S, molibden disülfür ile birlikte hafif harmanlanmış bir sentetik yağdan oluşur. Bu kombinasyon ürünü yatakların, millerin, pistonların, silindirlerin, halkaların, kızakların, yolların ve çoğu metal parçaların ön montaj işlemine uygun hale getirir. Ayrıca, kullanımdan önce somun ve cıvatalara püskürtülerek yapılan koruyucu bakım sayesinde önemli miktarda tasarruf sağlanabilir. Bu ürün birçok bakım uygulaması için genel amaçlı bir yağlayıcı görevi görebilir.

 • Sentinel SRC #1 S

  SRC #1 “S”, yüksek oranda homojenize edilmiş mikron altı partiküllerin kendi kendini yağlamasını sağlayan metalik makaralı zincir yağlayıcıdır. Sürtünmenin en aza indirgenmesi ve daha sonra aşınmanın ortadan kaldırılması için zincirlerin tüm iç çalışma alanlarına nüfus ederek hareket etmektedir. Yağlı olmayan taşıyıcılarda, pas ve korozyon önleyici olarak görev yaparken yeterli korozyon koruması için azami temizlik sağlamaktadır.