USL 600 Sentetik Zincir Yağı ISO VG150

USL-600, gelişmiş bir katkı paketi ile birleştirilmiş karmaşık sentetik ester teknolojisine dayalı yüksek sıcaklık zincir yağlayıcıdır. Yüksek sıcaklıkta yağlamada en son teknolojiyi temsil eder. USL-600, petrol yağı ve diğer birçok sentetik yağlayıcıdan daha iyi performans gösterirken daha uzun süre dayanır ve daha ileri gider.

Uygulamalar:

USL-600, yüksek sıcaklıklarda çalışan tahrik, kontrol ve konveyör zincirlerinin yağlanması için uygundur. Tipik uygulama f.e. Fiberglas levha, cam yünü, alçı duvar levhası, tekstil terbiye OSB kontrplak, boyama hatları, oluklu kağıt vb. üretiminde USL-600, bir elektronik devre ile çalışacak şekilde kurulmuş tüm manuel veya otomatik sistemler aracılığıyla kolayca uygulanabilir. ISO VG 150 viskoziteli yağlayıcı. Zincirleri yağlamak için tercih edilen yöntem, otomatik zincir yağlayıcı aracılığıyla dağıtmaktır. Bu yağlayıcılar, istenen herhangi bir aralıkta, doğrudan ve hassas bir şekilde zincirin aşınma noktalarına ölçülü bir yağ püskürtmesi sağlar.

Özellikler ve Faydalar:

USL-600, aşağıdaki faydaları ve avantajları sağlamak üzere tasarlanmıştır:

  • Daha yüksek parlama ve yangın noktaları, güvenliği ve çalışma ortamını iyileştirir – Yüksek sıcaklıktaki fırınlarda meydana gelebilecek yağlayıcı ile ilgili duman ve yangın sorunları olasılığını büyük ölçüde azaltır.
  • Daha düşük buharlaşma oranları – Yağlama döngüleri arasında daha uzun aralıklara izin verir, böylece yağlayıcı tüketimini ve maliyetini azaltır. 200-300°C arasında çalışan hatlar için ideal ürün.
  • Külsüz ürünler – Buharlaşma sonrasında karbon kalıntısı bırakmayan tam sentetik yağlayıcılar. Bu kalıntı, taze yağın zincirlerin kritik bölgelerine ulaşmasını engelleyerek zincir tahrik motorlarında artan amper yüklerine ve erken zincir aşınmasına neden olabilir.
  • Gelişmiş katkı paketi – Zincir aşınmasına karşı maksimum koruma sağlamanın yanı sıra pas ve korozyonu önlemek için tasarlanmıştır.
SKU: USL 600 Sentetik Zincir Yağı ISO VG150