USL 650 Sentetik Zincir Yağı ISO VG220

USL-650, karmaşık sentetik ester teknolojisine dayalı bir yüksek sıcaklık zincir yağlayıcıdır. Yüksek sıcaklıkta yağlamada en son teknolojiyi temsil eder. USL-650, geliştirilmiş oksidatif stabilite, yüksek sıcaklıklarda azaltılmış tortu oluşumu, mükemmel aşınma koruma performansı iyileştirmesi ve daha düşük tüketimle sonuçlanan uzun yeniden yağlama aralıkları sergiler.

Uygulamalar:

USL-650, yüksek sıcaklıklarda çalışan tahrik, kontrol ve konveyör zincirlerinin yağlanması için uygundur. Tipik uygulama f.e. Fiberglas levha, cam yünü, alçı duvar levhası, tekstil terbiye OSB kontrplak, boyama hatları, oluklu kağıt vb. üretiminde USL-650, bir el ile çalışacak şekilde kurulmuş tüm manuel veya otomatik sistemler aracılığıyla kolayca uygulanabilir. ISO VG 220 viskoziteli yağlayıcı. Zincirleri yağlamak için tercih edilen yöntem, otomatik zincir yağlayıcı aracılığıyla dağıtmaktır. Bu yağlayıcılar, istenen herhangi bir aralıkta, doğrudan ve hassas bir şekilde zincirin aşınma noktalarına ölçülü bir yağ püskürtmesi sağlar.

Özellikler ve Faydalar:

USL-650, aşağıdaki faydaları ve avantajları sağlamak üzere tasarlanmıştır:

  • Daha yüksek parlama ve yangın noktaları, güvenliği ve çalışma ortamını iyileştirir – Yüksek sıcaklıktaki fırınlarda meydana gelebilecek yağlayıcı ile ilgili duman ve yangın sorunları olasılığını büyük ölçüde azaltır.
  • Daha düşük buharlaşma oranları – Yağlama döngüleri arasında daha uzun aralıklara izin verir, böylece yağlayıcı tüketimini ve maliyetini azaltır. 200-300°C arasında çalışan hatlar için ideal ürün.
  • Külsüz ürünler – Buharlaşma sonrasında karbon kalıntısı bırakmayan tam sentetik yağlayıcılar. Bu kalıntı, taze yağın zincirlerin kritik bölgelerine ulaşmasını engelleyerek zincir tahrik motorlarında artan amper yüklerine ve erken zincir aşınmasına neden olabilir.
  • Gelişmiş katkı paketi – Zincir aşınmasına karşı maksimum koruma sağlamanın yanı sıra pas ve korozyonu önlemek için tasarlanmıştır.
  • Damlama – Daha yüksek viskozitesi nedeniyle, daha düşük viskoziteli ürünlere kıyasla daha yüksek sıcaklık aralığında daha az damlama meydana gelir, bu da yağlayıcının daha verimli kullanılmasını sağlayarak daha düşük tüketim sağlar.
SKU: USL 650 Sentetik Zincir Yağı ISO VG220