USL 775 Sentetik Zincir Yağı ISO VG150

USL-775, Dubois’in en gelişmiş katkı paketi ile birlikte karmaşık sentetik ester teknolojisine dayalı yüksek sıcaklık zincir yağlayıcıdır. Yüksek sıcaklıklarda daha hızlı hat hızlarına izin vermek için geliştirilmiştir ve yüksek fırın sıcaklıklarında en düşük uçuculuğa sahiptir.

USL-775, geliştirilmiş oksidatif stabilite sergiler, azaltılmış
yüksek sıcaklıklarda tortu oluşumu, mükemmel aşınma koruma performansı iyileştirmesi ve daha düşük tüketimle sonuçlanan uzun yeniden yağlama aralıkları.

Uygulamalar:

USL-775, yüksek sıcaklıklarda çalışan tahrik, kontrol ve konveyör zincirlerinin yağlanması için uygundur. Tipik uygulama f.e. Fiberglas levha, cam yünü, alçı duvar levhası, tekstil terbiye OSB kontrplak, boyama hatları, oluklu kağıt vb. üretiminde USL-775, bir elektronik devre ile çalışacak şekilde kurulmuş tüm manuel veya otomatik sistemler aracılığıyla kolayca uygulanabilir. ISO VG 150 viskoziteli yağlayıcı. Zincirleri yağlamak için tercih edilen yöntem, otomatik zincir yağlayıcı aracılığıyla dağıtmaktır. Bu yağlayıcılar, istenen herhangi bir aralıkta, doğrudan ve hassas bir şekilde zincirin aşınma noktalarına ölçülü bir yağ püskürtmesi sağlar.

Özellikler ve Faydalar:

USL-775, aşağıdaki faydaları ve avantajları sağlamak üzere tasarlanmıştır:

  • Daha yüksek parlama ve yangın noktaları, güvenliği ve çalışma ortamını iyileştirir – Yüksek sıcaklıktaki fırınlarda meydana gelebilecek yağlayıcı ile ilgili duman ve yangın sorunları olasılığını büyük ölçüde azaltır.
  • Daha düşük buharlaşma oranları – Yağlama döngüleri arasında daha uzun aralıklara izin verir, böylece yağlayıcı tüketimini ve maliyetini azaltır. USL 775, çoğu rakipten daha iyi performans gösteren yüksek sıcaklıklarda daha yüksek hat hızlarına denk gelecek şekilde geliştirilmiştir. Uygulamada 230-300°C arasında çalışan hatlarda yağlayıcı tüketiminde %30-50 azalma görülmüştür.
  • Külsüz ürünler – Buharlaşma sonrasında karbon kalıntısı bırakmayan tam sentetik yağlayıcılar. Bu kalıntı, taze yağın zincirlerin kritik bölgelerine ulaşmasını engelleyerek zincir tahrik motorlarında artan amper yüklerine ve erken zincir aşınmasına neden olabilir.
  • Gelişmiş katkı paketi – USL 775, zincir aşınmasına karşı maksimum koruma, yüksek sıcaklıkta azaltılmış tortu oluşumu, olağanüstü oksidatif kararlılık ve ayrıca pas ve korozyonu önlemek için en gelişmiş katkı paketini içerir.
SKU: USL 775 Sentetik Zincir Yağı ISO VG150